Привітали персонал академії з нагоди професійного свята

В Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбулось урочисте зібрання з нагоди Дня прикордонника. У заході взяли участь керівництво вишу, факультетів та структурних підрозділів, а також керівники органів місцевого самоврядування, державної влади та силових структур області.

Урочистості розпочалися з доведення вітання Голови Держприкордонслужби генерал-майора Сергія Дейнека. Також зі святом персонал прикордонного вишу привітав ректор академії генерал-майор Олександр Луцький. «Це свято справжніх захисників України, мужніх охоронців кордонів, які забезпечують надійний захист нашої Батьківщини! У час, коли продовжуються бойові дії на Сході України, персонал академії зобов’язаний докладати максимум зусиль, аби готувати справжніх офіцерів, професіоналів, захисників рубежів, які гідно нестимуть службу та щодня боронитимуть нашу землю!», – зазначив ректор. З вітальними промовами до персоналу звернулись також Голова Хмельницької ОДА Сергій Гамалій, Голова Хмельницької обласної ради Віолета Лабазюк та заступник хмельницького міського голови Михайло Кривак. З нагоди свята понад 300 військовослужбовців та працівників академії отримали відомчі нагороди та відзнаки,  крім того, 15 співробітникам вишу було вручено подарунки та грамоти від керівників органів місцевої влади.

Зазначимо, що День прикордонника України почали відзначати 30 квітня з 2018 року, відповідно до Указу Президента України.