Їх девіз – милосердя!

Сьогодні світ відзначає День медичної сестри. Без представників цієї професії неможлива робота жодної лікарні. Саме на плечі медичних сестер лягає складне завдання догляду за хворими. Ця справа потребує терпіння, доброти, відкритості, щирої турботи та бажання допомогти. Останніми роками пандемічна ситуація у світі особливо підкреслила   цінність роботи медичних сестер для людей всіх країн та континентів.

Сніжана Мартинюк працює медсестрою ось вже понад 10 років. Починала в амбулаторії, у галузі сімейної медицини, а сьогодні є працівником відділу охорони здоров’я Національної академії Держприкордонслужби України. Уважна, чуйна, привітна – вона завжди намагається знайти підхід до кожного пацієнта. Вважає, що головне – знайти спільну мову, налагодити взаєморозуміння та довіру з людиною, яка прийшла на лікування. «Робота медичної сестри – серйозна та відповідальна. Це професія для людей з великим серцем! Важливо допомогти, вислухати та підтримати!», – каже Сніжана Юхимівна. Вдома жінку підтримує та кожен день з нетерпінням чекає родина, адже після зміни так приємно відпочити у колі близьких людей. А ще Сніжна знаходить розраду в спорті, дуже любить біг.

У день професійного свята Сніжана Мартинюк бажає колегам, щоб на їх трудовому шляху траплялось все тільки радісне приємне та хороше. Нехай ваша доброта та чуйність повертається до вас у подвійному обсязі, радує вас приємними моментами, словами та посмішками людей, яким ви допомагаєте!

Щиро вітаємо медичних сестер! Дякуємо за ваші витримку, людяність і високий професіоналізм!