Відбулась ХХVІІ конференція наукового товариства Національної академії Державної прикордонної служби України, що присвячена Дню науки

Сьогодні у Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького проведено ХХVІІ конференцію наукового товариства слухачів, курсантів, студентів, ад’юнктів, докторантів та молодих вчених.
Темою заходу було: «Підсумки організації наукової роботи слухачів, курсантів, студентів, ад’юнктів, докторантів та молодих вчених академії за 2020/2021 навчальний рік та завдання щодо її подальшого поліпшення».
Конференцію відкрив заступник ректора (проректор) Національної академії з навчальної та наукової роботи доктор педагогічних наук полковник Сергій Білявець, який привітав усіх присутніх з прийдешнім Днем науки.
У вітальному слові заступник ректора звернув увагу на те, що прикордонна наука – це живий організм, який динамічно розвивається. Її здобутки є визначальною умовою розвитку прикордонного відомства, підготовки висококваліфікованих офіцерських кадрів. Також зазначив, що значну увагу в Національній академії приділено залученню усіх категорій здобувачів освіти до наукової діяльності.
Зазначимо, що діяльність наукового товариства у 2020/2021 навчальному році провадилась в контексті виконання завдань наукової та науково-технічної діяльності Національної академії. У звітному періоді в академії працювало 37 гуртків наукового товариства, в яких брали участь 36 слухачів, понад 300 курсантів, студентів, докторантів, ад’юнктів і молодих вчених та понад 150 викладачів академії. Робота у наукових гуртках охоплювала майже всі форми освітньої діяльності.
Тож, за підсумками 2020/2021 навчального року перехідний кубок «За кращу організацію наукової роботи слухачів, курсантів і студентів» серед факультетів присуджено факультету забезпечення оперативно-службової діяльності та вручено начальнику факультету (декану) полковнику Ігорю Почекаліну.
Перехідні кубки “За кращу організацію наукової роботи слухачів, курсантів, студентів, ад’юнктів, докторантів і молодих вчених” серед кафедр присуджені:
за 1 місце – відділенню наукового товариства кафедри психології, педагогіки та соціально-економічних дисциплін – начальнику кафедри полковнику Валентині Мірошніченко;
за 2 місце – відділенню наукового товариства кафедри іноземних мов – начальнику кафедри полковнику Ігорю Блощинському;
за 3 місце – відділенню наукового товариства кафедри адміністративної діяльності – начальнику кафедри полковнику юстиції Андрію Моті.
Крім того, за активну участь у роботі наукового товариства слухачів, курсантів, студентів, а також наукових керівників, керівників відділень і гуртків наукового товариства Національної академії було нагороджено дипломами І-ІІІ ступенів, грамотами, подяками та вручено сертифікати.
Бажаємо всім учасникам конференції нових звершень, творчих пошуків та втілення усіх ваших ідей і задумів!