Військовослужбовці Національної академії взяли участь у Національних змаганнях «Ігри Воїнів» (Warrior Games)

Вихідними у Києві пройшов відбір до Національної збірної України міжнародних змагань Warrior games. Позмагатися у 12 видах спорту приїхали більш ніж 200 військовослужбовців та ветеранів, які отримали поранення, були травмовані або захворіли, виконуючи свої службові обов’язки. Представники прикордонного відомства продемонстрували високу фізичну підготовку та посіли чимало призових місць. Зокрема, представники Національної академії Держприкордонслужби України повернулись зі змагань з п’ятьма медалями. Викладач кафедри фізичної підготовки та особистої безпеки майор Дмитро Чабаненко посів другі місця у змаганнях з бігу на дистанції 400 метрів та 1500 метрів. Лаборант кафедри прикордонного контролю Віталій Омельченко також отримав дві срібні медалі — з веслування на тренажері та з велоспорту. Теж «срібло», але з плавання на дистанції 50 метрів брасом отримав і старший викладач кафедри фізичної підготовки та особистої безпеки підполковник Віктор Шинкарук. Проте в цих змаганнях головне не перемога, а підтримка та реабілітація поранених військових, адже саме з цією метою були створені Warrior games. У вересні цього року 40 українських ветеранів вперше представлять Україну у цих міжнародних мультиспортивних змаганнях в США. Остаточно склад команди оголосять 31 травня. Вітаємо учасників і переможців та бажаємо не зупинятися на досягнутому та підтримувати спортивний дух й волю до перемоги.