Хмельничани вибороли перше командне місце з унібою

Команда Хмельницької області здобула перше місце на чемпіонаті України з універсального бою серед дорослих та юніорів, присвяченого пам’яті командуючого Прикордонними військами України генерал-полковника Віктора Банних.

Команду Хмельницької області на змаганнях представляли курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького та представник Національної Поліції. В розділі «Лайт» хмельничани здобули 7 золотих, 5 срібних та 10 бронзових медалей, а у «класиці» команда здобула 8 золотих медалей, 5 срібних та 3 бронзових. В загальному командному заліку перше місце виборола команда Хмельницької області, друге – Тернопільської області, а третє – Чернівецької. В номінації «Краще проходження смуги перешкод» із часом 43 секунди переміг Сергієнко Артур з Чернівецької області.

Нагадаємо, що чемпіонат проводився протягом чотирьох днів у місті Хмельницькому на стадіоні спорткомплексу «Поділля». Участь у змаганнях прийняли 120 учасників з 12 областей України та міста Києва.