Курсанти-кінологи перейняли досвід експертів-практиків

Науково-педагогічні працівники кафедри кінології факультету безпеки державного кордону активно залучають представників органів та підрозділів охорони державного кордону до бінарного проведення занять з курсантами Національної академії. Подібна співпраця з експертами-практиками дозволяє  вдосконалити якість освітнього процесу та посилити взаємозв’язок між теорією та практикою підготовки й використання кінологічних розрахунків у службі прикордонних нарядів.

Так, з курсантами 1 курсу факультету безпеки державного кордону проведено заняття з навчальної дисципліни «Основи кінології», до яких були залучені старший офіцер відділу кінологічного забезпечення Департаменту охорони державного кордону Адміністрації Державної прикордонної служби України підполковник Сергій Осіпов та начальник служби кінологічного забезпечення Чернігівського прикордонного загону підполковник Руслан Котляренко.

Зазначимо, що бінарні заняття створюють умови мотиваційного практичного застосування знань та вмінь, а також  дозволяють курсантам побачити результативність своєї роботи.