Науковці Національної академії Держприкордонслужби України стали лауреатами обласного конкурсу

Традиційно, до Дня науки на  Хмельниччині визначаються переможці обласного конкурсу науково-дослідних робіт. Цьогоріч учасниками конкурсу були 32 науковці з 10 наукових установ.

Переможців відзначали у чотирьох номінаціях: «Прикладні фундаментальні науково-дослідні роботи (технічного профілю)», «Науково-дослідні роботи за тематикою суспільних та гуманітарних наук», «Монографії, підручники і навчальні посібники», «Науково-технічні (експериментальні) розробки молодих вчених». Науково-дослідні роботи оцінювались за такими критеріями як актуальність проблеми, наукова новизна та обґрунтованість підбору і методів дослідження, наукова цінність і новизна одержаних результатів, практична цінність результатів для області та України, економічний ефект від впровадження, очікуваний економічний ефект для області.

Науковці Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького доктор наук з державного управління, доцент кафедри національної безпеки та управління факультету підготовки керівних кадрів підполковник Вадім Торічний та професор кафедри психології, педагогіки та соціально-економічних дисциплін факультету  забезпечення оперативно-службової діяльності Світлана Ганаба посіли відповідно друге та трете місця у номінації «Монографії, підручники та навчальні посібники».

Переможцям конкурсу вручили спеціальні дипломи та грошові премії.

Вітаємо призерів та бажаємо нових звершень, енергії та натхнення для подальшої наукової діяльності.