Сьогодні в Україні відзначають День Героїв

23 травня в Україні відзначається День Героїв, неофіційне свято встановлене на честь українських воїнів – борців за волю України. Дата обрана не випадково – 23 травня 1938 року в Роттердамі було вбито Євгена Коновальця, першого голову Організації Українських Націоналістів.

Персонал Національної академії Держприкордонслужби України долучився до заходів з відзначення Дня Героїв у Хмельницькому. Зокрема прикордонники продемонстрували зразки спеціальної техніки, озброєння та технічних засобів охорони кордону на виставці військової техніки та озброєння, а парадний розрахунок академії разом з іншими військовослужбовцями та учасниками україно-російської війни пройшли вулицями міста у складі Маршу Героїв. Також, біля кінотеатру ім. Т. Шевченка, відбулись театралізований виступ «Плац-параду», військового оркестру та показовий виступ кінологів прикордонного вишу.

Державна прикордонна служба України в цей день вшановує пам’ять всіх загиблих прикордонників та прикордонників – Героїв України. З початку російської агресії, за особисту мужність, виявлену у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності України, самовіддане служіння Українському народові чотирьох прикордонників відзначено найвищим званням Героя України з врученням ордену «Золота Зірка» На жаль трьох із них –  посмертно.

Герої не вмирають! Вічна пам’ять Героям!

« of 2 »