Представники Національної академії Держприкордонслужби України взяли участь у круглому столі на тему «Наукове, практичне, та навчально-методичне забезпечення територіальної оборони України». Захід проводився на базі Національного університету «Острозька академія», у взаємодії з Національною академією Служби безпеки України та Науково-дослідним інститутом інформатики і права НАН України. Також, до участі у «круглому столі» були запрошені представники органів державної влади та самоврядування, оперативного командування «Захід», закладів вищої освіти безпекового сектору, представники РНБО, комітетів Верховної Ради України, Офісу Президента України та зарубіжних вчених. На зустрічі всебічно обговорювалися питання територіальної оборони, проблеми гармонізації законодавства в цій сфері, а також розглядався досвід країн ЄС.