Ознайомились зі службою прикордонних нарядів в пункті пропуску

Продовжуємо експеримент щодо проведення практичних занять з курсантами Національної академії Державної прикордонної служби України у діючих підрозділах охорони кордону.

Вчора курсанти першого курсу факультету безпеки державного кордону знайомились зі службою прикордонних нарядів у міжнародному пункті пропуску для автомобільного сполучення «Могилів-Подільський-Отач», що на кордоні з Республікою Молдова. У пункті пропуску курсанти відпрацювали тему «Огляд транспортних засобів». Також майбутні офіцери ознайомились з порядком підготовки зміни прикордонних нарядів до несення служби в пункті пропуску, порядком озброєння та екіпірування прикордонних нарядів та постановки наказу на охорону державного кордону зміні. Безпосередньо в пункті пропуску курсанти ознайомились з порядком несення служби прикордонного наряду «Огляд транспортних засобів» на легковому та вантажному напрямках, а також на окремій смузі оформлення автобусів та мікроавтобусів. Окремим питанням курсанти розглянули застосування технічних засобів прикордонного контролю для огляду транспортних засобів.

Нагадаємо, що впродовж тижня курсанти Національної академії навчаються за фаховими дисциплінами у підрозділах охорони кордону Могилів-Подільського прикордонного загону імені Героя України старшого лейтенанта Вячеслава Семенова. Курсанти відпрацювали ряд тем з дисциплін  «Прикордонна служба» та «Прикордонний контроль» як на «зеленій» ділянці державного кордону, так і в пункті пропуску.