Прикордонники провели виставку техніки та засобів охорони кордону для дітлахів

До Дня захисту дітей прикордонники провели для малечі Хмельницького виставку техніки, технічних засобів охорони кордону та зразків навчально-матеріальної бази прикордонного вишу.

Традиційно, у перший день літа прикордонники спільно з іншими правоохоронцями та рятівниками міста долучаються до заходів з нагоди Дня захисту дітей. Сьогодні персонал Національної академії Держприкордонслужби України провів виставку навчально-матеріальної бази, що використовується для підготовки майбутніх офіцерів, а також технічних засобів, з використанням яких зелені берети щодня охороняють кордон України на його різних ділянках та у пунктах пропуску. Діти разом з курсантами та викладачами академії ознайомились із порядком оформлення осіб, які перетинають кордон, елементами комплекту імітації двостороннього вогневого контакту «ЛАЗЕРТАГ», приладами радіаційного контролю, безпілотними апаратами, засобами зв’язку, приладами спостереження, тощо. А найбільш активна малеча змогла приміряти на собі військове спорядження та захисні комплекти для рукопашного бою та навіть повправлятись у боротьбі.