В Національній академії провели в міжнародну наукову конференцію

31 травня в Національній академії Держприкордонслужби України відбулась міжнародна науково-практична онлайн конференція «Women in Defence and Security» («Жінки у секторі безпеки та оборони»).

Захід було проведено спільно з Академією військового мистецтва (м. Варшава), Ягеллонським університетом та Інститутом Близького та Далекого Сходу (м. Краків), Національним педагогічним університетом Республіки Польща (м. Вроцлав) та Харківським національним університетом повітряних сил імені Івана Кожедуба, у рамках Програми НАТО «Удосконалення військової освіти».

Серед учасників та учасниць конференції були також представники інших вищих військових навчальних закладів. Науковці презентували результати наукових доробок на гендерну тематику, обговорили шляхи подальшої взаємодії з українськими та іноземними колегами. Урядова уповноважена з питань ґендерної політики, заступниця Голови Комісії Ради Європи з питань гендерної рівності Катерина Левченко у своєму виступі на конференції розкрила особливості інституалізації гендерних підходів в освітньому процесі сектору безпеки та оборони України. Під час обговорення новітніх підходів до інтегрування гендерних аспектів в системі підготовки фахівців для сектору безпеки та оборони учасники, учасниці та гості конференції звертали особливу увагу на використання у навчальному процесі інтерактивних методів навчання.

За результатами конференції буде видано українсько-польську монографію англійською мовою.

#Хмельницький #НАДПСУ #ДПСУ #вища_освіта #прикордонники #курсанти #навчання #кордон #ґендер