У Національній академії стартувала державна атестація випускників

Сьогодні у прикордонному виші розпочала роботу Державна екзаменаційна комісія на чолі з Директором департаменту охорони державного кордону Адміністрації Державної прикордонної служби України генерал-майором Леонідом Бараном.

Метою роботи ДЕК є оцінювання рівня знань, організація проведення екзаменів і захисту кваліфікаційних робіт випускників факультетів підготовки керівних кадрів, безпеки державного кордону, правоохоронної діяльності та забезпечення оперативно-службової діяльності Національної академії Держприкордонслужби України. До атестації залучається 450 випускників вишу, з яких – 86 офіцерів, претендентів на здобуття освітнього ступеня магістра, 320 курсантів – майбутніх лейтенантів, які невдовзі займуть первинні офіцерські посади в органах охорони державного кордону та 44 студенти, здобувачі бакалаврського та магістерського ступенів вищої освіти.

До слова, у цей випуск на диплом з відзнакою претендує понад 40 випускників академії, також випускається 5 подружніх пар прикордонників, крім того, 9 випускників факультету підготовки керівних кадрів виявили бажання проходити службу в районі проведення Операції Об’єднаних сил. Випускники-лейтенанти в зону проведення ООС не направлятимуться.  

Зазначимо, що цьогоріч урочистий випуск офіцерів прикордонників відбудеться 26 червня на Майдані Незалежності міста Хмельницького.