Визначили переможців Чемпіонату з рукопашного бою

Завершився Чемпіонат

Держприкордонслужби України з рукопашного бою, присвячений пам’яті Героїв-прикордонників.

На змагання до Національної академії приїхали 25 команд — представники всіх регіональних управлінь прикордонного відомства. Всього у Чемпіонаті взяли участь 102 прикордонники. Змагалися  спортсмени у 7 вагових категоріях.

Національна академія  посіла перше місце серед команд регіональних управлінь. Серед прикордонних загонів кубок перемоги отримали представники Житомирського прикордонного загону, срібло виборола команда Херсонського прикордонного загону, а третє місце посів Чернівецький загін. Також медалями були нагороджені спортсмени, які посіли призові місця в особистих заліках.

Поміж інших почесних гостей, привітати переможців завітала відома українська  легкоатлетка, призерка світових та континентальних першостей Марина Бех-Романчук. «Спорт — це життя, це розвиток та рух! Ставте цілі та досягайте їх. Успіхів вам та перемог!», — побажала спортсменка.

Ректор Національної академії генерал-майор Олександр Луцький закликав усіх пам’ятати про тих героїв, на честь яких проводився Чемпіонат, а також зазначив, що взагалі у цих змаганнях немає переможених чи переможців, адже у всіх є одна спільна справа — надійно охороняти державний кордон України.