Отримали поповнення книжкового фонду

В рамках Всеукраїнської акції «Бібліотека українського воїна» директорка Хмельницької обласної універсальної бібліотеки Катерина Чабан передала бібліотеці Національній академії Держприкордонслужби України понад 300 книг, серед яких кращі зразки світової та української літератури.

«Вже сім років поспіль триває акція «Бібліотека українського воїна». За цей час наша бібліотека передавала багато видань на передову, у військові частини, а сьогодні передаємо прикордонній академії. Сподіваємось, ці книги стануть вам у пригоді, послужать для підняття бойового духу курсантів – майбутніх воїнів-захисників держави, а також будуть корисними для всього науково-педагогічного складу академії» – зазначила Катерина Чабан.

Своєю чергою заступник ректора академії з навчальної та наукової роботи полковник Сергій Білявець подякував представникам Хмельницької обласної бібліотеки за регулярну плідну співпрацю та вагомий внесок у справу військово-патріотичного виховання молоді. Завідувачка бібліотеки навчальної та наукової літератури академії Лариса Іванова також висловила слова подяки та запевнила, що вже найближчим часом курсантів ознайомлять з новими надходженнями.

Серед переданих академії книжок видання з історії України, біографії відомих українських діячів, краєзнавча література, твори сучасних авторів, зокрема й написані ветеранами російсько-української війни.