В академії триває вступна кампанія 2021 року

В Національній академії Державної прикордонної служби України тривають заходи конкурсного відбору вступної кампанії 2021 року для абітурієнтів з-поміж цивільної молоді.

Наразі абітурієнти, відповідно до графіка, проходять етапи реєстрації, медичного огляду та професійно-психологічного обстеження. Також, кожного дня, для роз’яснення аспектів відбору та інших організаційних питань, проводяться зустрічі керівництва академії та членів приймальної комісії із батьками майбутніх курсантів. 09 липня на всіх абітурієнтів чекає загальна перевірка рівня фізичної підготовленості, що проводитиметься на Польовому центрі забезпечення навчального процесу академії. А вже наступного дня будуть оприлюднені рейтингові списки, із зазначенням осіб рекомендованих до зарахування.

Бажаємо майбутнім курсантам-прикордонникам наснаги та рішучості пройти всі етапи відбору, а наприкінці липня одягнути військовий однострій та влитись у дружню академічну родину.

 

Слід додати, що інформацію щодо умов вступу можна знайти на офіційному сайті Національної академії, а з особистими повідомленнями ви можете звернутись через сторінки академії у соціальних мережах Фейсбук та Інстаграм за посиланнями:

https://nadpsu.edu.ua/

https://www.facebook.com/nadpsu

https://www.instagram.com/nadpsu

Також для зручності та оперативності комунікації створений Телеграм-чат за посиланням – https://t.me/joinchat/WRAQAeWr-uHmeKy, також абітурієнти можуть звернутися до приймальної комісії за телефоном 0972515114.