Пам’ять про Леоніда Шірпала завжди житиме у наших серцях

Сім років тому, 10 липня 2014 року під час виконання бойового завдання в районі пункту пропуску «Довжанський» загинув майор Леонід Шірпал. Тоді бойова машина піхоти, в якій слідували військовослужбовці, підірвалась на фугасі. Внаслідок вибуху загинуло троє військовослужбовців, серед яких був Леонід Вікторович Шірпал.
Сьогодні, у сьомі роковини загибелі, місце поховання та родину героя-прикордонника відвідали Голова Держприкордонслужби України генерал-майор Сергій Дейнеко, бойові побратими з різних ділянок державного кордону, керівництво та персонал Національної академії, а також його друзі та близькі.
«Леонід був справжнім офіцером, чоловіком, патріотом України. Він без вагань вибув на виїзд в той день, він є прикладом для кожного захисника України. Пам’ять про нього завжди житиме у наших серцях, він житиме з нами допоки ми його пам’ятатимемо», – зазначив Голова прикордонного відомства.
Біля могили побратима відслужили коротку панахиду, поклали квіти та хвилиною мовчання вшанували пам’ять героя.
Леоніда Шірпала нагороджено орденом «За мужність» ІІІ ступеня, посмертно. У школі, де навчався прикордонник, встановлено меморіальну дошку.
Герої не вмирають допоки їх пам’ятають! Вічна пошана та честь!