Взяли участь у затриманні контрабандних товарів на кордоні

Продовжується практична підготовка курсантів Національної академії в органах та підрозділах охорони державного кордону.
Окрім служби в прикордонних нарядах, залучення до проведення занять з персоналом та інших заходів ознайомлення з повсякденною діяльністю, курсанти беруть участь у діях підрозділів щодо реагування на зміни обстановки.
Так, сьогодні вночі курсант факультету безпеки державного кордону у складі прикордонного наряду взяв участь у затриманні контрабанди на ділянці відділення інспекторів прикордонної служби “Вилок” Мукачівського прикордонного загону.
Нижче додаємо офіційне повідомлення відомства про затримання на державному кордоні та фото з місця події.
 
❗️АНТИДРОН У ДІЇ❗️ Чергова «птаха» контрабандистів ❌не змогла подолати кордон
 
Сьогодні вранці, у ході реалізації оперативної інформації, щодо можливої протиправної діяльності на кордоні, прикордонний наряд у складі офіцерів оперативно-розшукового відділу, військовослужбовців відділення інспекторів прикордонної служби «Вилок» Мукачівського загону, курсанта Національної академії Держприкордонслужби та співробітника Нацполіції виявили та затримали квадрокоптер з прив’язаним до нього пакунком сигарет.
Безпілотник контрабандистів вдалось спинити за допомогою використання системи «Антидрон». Пачкарі мали намір доправити до сусідньої Угорщини 500 пачок безакцизних
сигарет.