Тривають заходи конкурсного відбору на факультет підготовки керівних кадрів

В Національній академії Держприкордонслужби України триває вступна кампанія – розпочались заходи конкурсного відбору на факультет підготовки керівних кадрів.

Для участі у відборі з метою навчання на факультеті та здобуття ступеня вищої освіти «магістр» до академії прибули офіцери з органів та підрозділів прикордонного відомства з усього кордону. Кандидати вже пройшли процедуру реєстрації та медичний огляд, сьогодні оцінюється рівень фізичної підготовленості офіцерів. Крім цього майбутнім магістрам ще необхідно успішно пройти фахове вступне випробування, а також іспит з іноземної мови для окремих спеціальностей.

Цьогоріч для здобуття магістерського рівня вищої освіти для офіцерів відомства відкриті дві конкурсні пропозиції за денною формою навчання за спеціальностями «Безпека державного кордону» та «Правоохоронна діяльність». Також, для здобуття стратегічного рівня військової освіти – спеціальність «Національна безпека (за окремими сферами забезпечення і видами діяльності)». Рейтингові списки офіцерів із зазначенням рекомендованих до зарахування будуть оприлюднені 16 липня.

Зазначимо, що на факультеті підготовки керівних кадрів Національної академії навчаються офіцери Держприкордонслужби України, які вже мають бакалаврський рівень вищої освіти, досвід служби та успішно пройшли вступні випробування.