Розпочався курс для експертів з виявлення викрадених транспортних засобів

В Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького розпочався курс підвищення кваліфікації «Експерти з виявлення викрадених транспортних засобів».

До курсу залучено персонал підрозділів охорони кордону відомства, заняття проводитимуться кафедрою прикордонного контролю Національної академії із залученням експертів Регіонального сервісного центру ГСЦ МВС у Хмельницькій області. Впродовж курсу слухачі вивчатимуть аспекти проведення ідентифікації транспортних засобів та виявлення правопорушень, що вказують на можливе викрадення автомобіля. Зокрема, прикордонники поглиблять свої знання про основні способи технологічного захисту документів, типографські види друку в системі захисту документів, алгоритм огляду транспортних засобів та вантажів відповідно до технологічних карток огляду, ідентифікаційні ознаки транспортних засобів тощо.

По завершенню курсу слухачі зможуть виявляти різні способи фальсифікації в реєстраційних документах транспортних засобів, посвідченнях водія, застосовувати технічні засоби для огляду транспортних засобів та вантажів, виявляти в документах на автотранспортні засоби ознаки, що вказують на їх підробки або можливе викрадення. Курс триватиме впродовж тижня.