Нагородили переможців Чемпіонату Держприкордонслужби України з універсального бою

В Національній академії підбили підсумки Чемпіонату Держприкордонслужби України з універсального бою пам’яті генерал-полковника Віктора Банних.

Продемонструвати свою майстерність зібрались понад 100 спортсменів з усіх регіональних управлінь прикордонного відомства. Спортсмени змагалися у 7 вагових категоріях. Оцінювали учасників досвідчені судді, на чолі з Головним суддею Юрієм Каляпіним. За результатами Чемпіонату Національна академія посіла перше місце серед команд регіональних управлінь, «срібло» отримали представники Південного регіонального управління, на третій сходинці — Східне регіональне управління. Чемпіонський кубок серед прикордонних загонів вибороли спортсмени Чернівецького прикордонного загону, друге місце посіла команда 10 мобільного прикордонного загону («Дозор»), бронзова медаль дісталася Луганському прикордонному загону.

Також окремі нагороди здобули курсанти Національної академії Держприкордонслужби України — Владислав Чорней, який був відзначений у категорії «Найкраща техніка» та Ілля Дзісяк, який з результатом 47 секунд здобув перемогу у категорії «Найкраще проходження смуги перешкод». Нагороди отримали й спортсмени, які посіли призові місця в особистих заліках.

Вітаємо переможців та бажаємо віри у власні сили, енергії та подальшого підкорення спортивних п’єдесталів!