Спортивне дозвілля першокурсників

Цієї неділі, серед персоналу табірного збору першокурсників Національної академії, які проходять первинну військово-прикордонну підготовку, відбулись чемпіонати з футболу та волейболу.

У змаганнях взяли участь збірні команди факультетів, кожен чемпіонат проводився по коловій системі. Впродовж першості з волейболу також відбулись змагання жіночих команд першокурсниць. За результатом зустрічей, переможцями табірного збору з волейболу, маючи в активі дві перемоги, стала збірна Факультету безпеки державного кордону, друге місце посіла збірна Факультету правоохоронної діяльності. Третє місце дісталось Факультету забезпечення оперативно-службової діяльності, однак у першості серед жіночих колективів факультет здобув беззаперечну перемогу. У першості з футболу місця розподілились наступним чином – чемпіонами стали першокурсники Факультету правоохоронної діяльності, срібло здобула збірна Факультету безпеки державного кордону, бронзу – Факультет забезпечення оперативно-службової діяльності.

Після змагань також відбулись товариські зустрічі між командами-переможцями та збірними старшокурсників. В обох матчах першокурсники обійшли суперників, відтак вкотре заявили про серйозний потенціал нового поповнення курсантського колективу академії. Дорогу молоді!