Батько та син в одному парадному строю

На параді військ з нагоди 30-річниці Незалежності України, який відбудеться сьогодні у місті Києві, у складі парадних батальйонів прикордонників в одному строю крокуватимуть батько та син.
Так, у складі командної групи першого батальйону йтиме по Хрещатику полковник Владислав Озимовський, заступник начальника відділу підвищення кваліфікації та допідготовки Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, учасник бойових дій. В цей самий час, у другому парадному батальйоні, правофланговим третьої шеренги прямуватиме його син сержант Ілля Озимовський, який навчається на третьому курсі Факультету забезпечення оперативно-службової діяльності Національної академії. Для батька, за понад 20 років військової служби це буде вже третій парад, до того ж полковник Озимовський з 2008 року на всіх урочистих заходах виконував завдання асистента прапороносця академії. Ілля, йде по батьківських стопах у повному сенсі, адже крім вибору професії батька та виконання командирських обов’язків на посаді начальника секції навчальної групи, сержант Озимовський ще й у постійному складі прапороносного взводу прикордонного вишу. А ще Ілля кандидат у майстри спорту з Карате-До, володар чорного поясу.
Вдома, у Хмельницькому за тим як крокуватимуть по Києву Владислав та Ілля Озимовські уважно будуть слідкувати та вболівати за рідних дружина Тетяна, до речі також офіцер разом з молодшими сестрою та братом Іллі. “Цей рік парад буду дивитись з неабиякою гордістю та шаною, тому що крокуватимуть там мої найдорожчі чоловіки”, – написала у себе у Фейсбук після генеральної репетиції Тетяна.