Крокуємо у новий навчальний рік

Сьогодні у Національній академії Державної прикордонної служби України відбулось урочисте шикування з нагоди початку нового навчального року та Дня знань.

На початку заходу присутні вшанували хвилиною мовчання пам’ять Захисників Батьківщини, які поклали своє життя за незалежність та недоторканість кордонів рідної країни. Також відмінники навчання поклали квіти до пам’ятника видатному українському письменнику, класику української літератури Тарасу Шевченку. З Днем знань та початком занять колектив прикордонного вишу привітав ректор Національної академії генерал-майор Олександр Луцький. Ректор подякував науково-педагогічному складу академії та керівникам структурних підрозділів за спільний вклад у розвиток навчального закладу, за той скарб знань, який викладачі, офіцери-наставники передають новим поколінням охоронців кордону держави. Також з початком занять привітав курсантів-першокурсників та побажав їм творчої наснаги, наполегливості та великого терпіння. Під час шикування були доведені накази та відрекомендовані персоналу академії новопризначені керівники факультетів та кафедр. А відразу після заходу, урочистим маршем слухачі та курсанти прикордонної альма-матер покрокували на планові заняття.

Нагадаємо, що вже цієї суботи, 04 вересня першокурсники Національної академії прийматимуть Військову присягу на вірність українському народові. Церемонія відбудеться на Майдані Незалежності міста Хмельницького.