УВАГА АНОНС!

Цієї суботи, 04 вересня на Майдані Незалежності міста Хмельницького першокурсники Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (вступу 2021 року) складатимуть Військову присягу на вірність Українському Народові. Початок заходу о 10.00.

Після ритуалу складання присяги відбудеться виступ оновленого плац-параду, у складі якого відтепер і курсантки академії. Також, під час проходження академії урочистим маршем, по головній площі міста пройдуть два парадні батальйони які представляли прикордонне відомство на параді військ, що відбувся на честь 30-ї річниці Незалежності України у місті Києві.

Крім того, о 13.00 на майданчику біля Кінотеатру імені Т.Г. Шевченка для хмельничан та гостей міста розпочнеться концерт Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України. Поруч, у сквері  імені  Тараса Шевченка буде також розгорнута експозиція озброєння, техніки та спеціальних технічних засобів прикордонників в рамках дитячого соціального проєкту «Місто професій».

Запрошуємо підтримати наших першокурсників у цей важливий для захисників та захисниць Батьківщини день!