Долучилися до проєкту «Місто професій»

Сьогодні персонал Національної академії Державної прикордонної служби взяв участь у міжнародному дитячому соціальному проєкті «Місто професій» у Хмельницькому». «Місто професій» – це унікальний соціальний захід, який націлений на те, щоб занурити дітей у світ професій та сформувати бажання у майбутньому самостійно обирати для себе улюблену справу. На території парку Т.Г. Шевченка було розгорнуто імпровізоване місто, при вході до якого кожна дитина віком від 2-х до 18-ти років отримувала «паспорт» та мала можливість «влаштуватись на роботу» після короткого майстер-класу від фахівців відповідних галузей, зокрема прикордонників.
Дітям, які мріють поповнити лави «зелених беретів», військовослужбовці Національної академії продемонстрували зразки спеціальної техніки та технічних засобів прикордонного контролю, розповіли, як здійснюється охорона державного кордону України. Також, із тими, хто зацікавився професію прикордонника, провели показове заняття з тактичної медицини та навчили поводитися зі стрілецькою зброєю.
Загалом, захід пройшов активно, весело та емоційно. Всі охочі змогли себе відчути справжніми захисниками кордонів незалежної України та отримали багато позитивних емоцій.
Тим часом поруч, на майданчику біля Кінотеатру імені Т.Г. Шевченку, дорослі мали змогу подивитися виступ Академічного ансамблю пісні і танцю Державної прикордонної служби України.