Національну академію відвідали депутати

До Національної академії Держприкордонслужби України завітали представники депутатського корпусу Хмельницької обласної та міської рад, а також керівники комунальних підприємств області. Поважні гості ознайомились з навчально-матеріальною базою військового вишу, з діяльністю навчальних кафедр всіх факультетів. Зокрема, були продемонстровані технічні засоби прикордонного контролю, сучасні цифрові засоби радіозв’язку, система супутникового зв’язку, прилади радіаційно-хімічної розвідки, дозиметричного контролю, зразки тепловізійних засобів та безпілотних авіаційних комплексів, а також інше сучасне обладнання, яке забезпечує якісний освітній процес. В програмі візиту також була демонстрація автомобільної техніки.
Науково-організаційний відділ академії презентував досягнення науковців навчального закладу — дисертації, науково-дослідні роботи, монографії, наукові видання, підручники та посібники. Візитери мали змогу ознайомитися з рейтинговою системою розподілу випускників навчального закладу.
На завершення заходу гості відвідали спортивне містечко академії та футбольне поле, де в той час проходили заняття з фізичної підготовки курсантів.
Після відвідування академії, депутати виїхали для ознайомлення з навчально-матеріальною базою польового центру забезпечення навчального процесу.