Познайомили дітей з професією прикордонника

Персонал Національної академії Держприкордонслужби України імені Б. Хмельницького завітав на свято села Водички на Хмельниччині. В рамках заходів спортивного фестивалю «Сила нації», прикордонники поспілкувалися з мешканцями, розповіли школярам про особливості професії захисників кордону, продемонстрували зразки спеціальної техніки та технічних засобів охорони кордону на військово-технічній виставці. І поки молодші школярі захоплено грались за кермом військових автомобілів, старші учнів та особливо майбутні випускники, знайомилися зі спеціальностями, за якими проводиться набір до Національної академії Державної прикордонної служби України.
На завершення учасників та гостей заходу частували приготованим на вогнищі козацьким кулішем.