«Rapid Trident – 2021»

На Львівщині, на полігоні Міжнародного центру миротворчості та безпеки закінчилися українсько-американські військові навчання «Rapid Trident – 2021», у яких брали участь п’ять представників  Національної академії Державної прикордонної служби України. Два викладачі кафедри загальновійськових дисциплін факультету безпеки державного кордону, а також два викладачі та начальник кафедри воєнного мистецтва факультету підготовки керівних кадрів були залучені до навчань у якості ОСТ (Observer coach trainer — спостерігачі-тренери-інструктори). Їх задачею було спостереження за діями прикордонних підрозділів, фіксування виконання вправ, надання допомоги в організації проведення навчань. Також, викладачі академії навчали військовослужбовців правил техніки безпеки та користування імітаційними засобами.
Під час «Rapid Trident – 2021» українські та американські військовослужбовці разом з побратимами з інших країн-партнерів відпрацьовували низку навчально-бойових задач з відбиття нападу противника та зайняття визначених рубежів. Завершальним етапом для прикордонного підрозділу стало взяття ділянки державного кордону під контроль та розгортання системи контрольних та режимних заходів.  Навчання Rapid Trident  2021 досягли своїх цілей — військові з 15 країн-учасниць об’єднали сили, обмінялися досвідом, здобули нові знання, зміцнивши відносини між союзниками.