Прикордонник — престижна професія

Військовослужбовці Національної академії Державної прикордонної служби України завітали в гості до хмельницьких школярів. Викладачі кафедри загальновійськових дисциплін розповіли дітям про професію прикордонника, про те, як навчаються і що вивчають майбутні охоронці кордонів. Майор Андрій Чуканов та курсанти академії зустрілися з учнями НВО №5 імені Сергія Єфремова, а підполковник Олександр Казєв провів зустріч з учнями технологічного багатопрофільного ліцею ім. Артема Мазура.
Дітям продемонстрували презентаційний фільм про прикордонний виш.Учні з захопленням слухали та жваво цікавилися особливостями служби на кордоні та вступу до академії.
Школярам розповіли про переваги та престиж професії та надали відповіді на запитання стосовно вступу.