В Національній академії проведено профорієнтаційний онлайн-марафон

7 жовтня в Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького відбувся онлайн-марафон з учнями старших класів ліцеїв-інтернатів з посиленою військово-фізичною підготовкою. Захід був присвячений до прийдешнього Дня захисника та захисниці України. Участь в онлайн-марафоні взяли представники відділу професійно-орієнтаційної роботи та забезпечення прийому вступників, викладачі провідних кафедр та курсанти 4 курсу факультету забезпечення оперативно-службової діяльності Національної академії. Онлайн-марафон відбувся в режимі онлайн-конференції Zoom, під час якого було надано вичерпну інформацію про всі напрями підготовки та особливості вступу та навчання у прикордонному виші.