Спільне практичне заняття з офіцерами-кінологами кримінально-виконавчої служби

Викладачі кафедри кінології факультету безпеки державного кордону Національної академії Державної прикордонної служби України провели практичне заняття з офіцерами-кінологами Державної кримінально-виконавчої служби України. Заняття було організовано відповідно до договору про співпрацю між прикордонним вишем та Академією Державної пенітенціарної служби.
Метою заняття стало ознайомлення слухачів із сучасними підходами до організації кінологічного забезпечення службової діяльності, зокрема й у прикордонному відомстві. Додатково кінологи розглянули питання щодо методики відбору службових собак для подальшої спеціалізації у віці 2-4 місяців. Також обговорили особливості привчання розшукових собак до обшуку ділянки місцевості з метою виявлення запахових слідів та речей людини. Одним з етапів заняття було вивчення методики підготовки розшукових собак для пошуку людини по її запаховим слідам. Наприкінці заходу колеги обміркували питання особливостей підготовки майбутніх офіцерів за освітньо-професійною програмою «Організація діяльності кінологічних підрозділів Державної прикордонної служби України».
Додамо, що такі заходи проводяться з метою обміну досвідом, створення необхідних умов для поглиблення теоретичних знань та практичних навичок персоналу, а також сприяють поширенню інформації про сучасні методичні розробки в галузі освіти.