Стоп насильству!

Другий рік поспіль Національна академія Державної прикордонної служби України бере участь у всесвітній акції «16 днів проти насильства».

Захід щорічно проходить з 25 листопада по 10 грудня та покликаний привернути увагу громадськості до таких проблем як насильство у сім’ї, жорстоке поводження з дітьми, захист прав жінок та торгівля людьми. Дати початку та завершення акції вибрані не випадково. Вони створюють символічний ланцюжок, поєднуючи наступні важливі дати:

25 листопада – Міжнародний день боротьби з насильством щодо жінок;

01 грудня – Всесвітній день боротьби зі СНІДом;

02 грудня – Міжнародний день боротьби з рабством;

03 грудня – Міжнародний день людей з обмеженими фізичними можливостями;

05 грудня – Міжнародний день волонтера;

06 грудня – Вшанування пам’яті студенток, розстріляних у Монреалі;

09 грудня – Міжнародний день боротьби з корупцією;

10 грудня – Міжнародний день прав людини.

В рамках проведення акції «16 днів проти насильства» у прикордонному виші провели зустріч персоналу з начальником сектору протидії домашньому насильству відділу превенції Хмельницького районного управління поліції підполковником поліції Олександром Сівком. Представник поліції провів лекцію на тему: «Актуальні питання запобігання домашньому насильству в умовах сьогодення» у якій роз’яснив присутнім нормативно-правове забезпечення протидії домашньому насильству в Україні, розкрив сутність різноманітних форм домашнього насильства, а також повідомив про повноваження Нацполіції та спеціальні заходи протидії домашньому насильству.

Тож, не будьмо байдужими до тих, хто поряд! Спільними діями ми можемо протидіяти жорстокості та відстоювати свої права!