Сьогодні, 10 листопада відзначають Всесвітній день науки за мир та розвиток.

У третьому тисячолітті наука стала найбільш інтернаціональною сферою людської діяльності. Відзначаючи цей день, світова наукова спільнота намагається привернути увагу до викликів, з якими зіштовхується сучасна наука, а також збільшити підтримку наукової діяльності. Свято покликане підкреслити важливість науки в суспільстві та залучити громадськість до обговорення нових наукових питань.
У Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького наукова діяльність є невіддільною складовою освітнього процесу. Національна академія є осередком прогресивної наукової думки, розвитку та інноваційної діяльності. Про це свідчить і нещодавно отримане почесне звання «Лідер інновацій в освіті». Таку відзнаку Національна академія отримала за наукову роботу «Інтелектуальна система оцінювання знань», яка виконана колективом авторів прикордонного вишу.
Вітаємо науковців Національної академії та бажаємо плекати дослідницьку цікавість та продовжувати безперервний пошук істини.