21 травня – День науки

Війна – це не тільки протистояння фізичної сили та озброєння, це також і змагання інтелекту. А інтелект країни – це, звичайно, рівень розвитку її науки.

Щорічно, у третю суботу травня, в Україні відзначається День науки. В цей день ми вітаємо тих людей, чия діяльність спрямована на духовний та інтелектуальний розвиток нашої країни. Справжній науковець – це людина сміливих ідей, яка знаходиться у невпинному пошуку та невтомно вдосконалює себе та інших. Сьогодні діяльність науковців Національної академії має максимально прикладний характер, а кожне їх дослідження – це крок на шляху до нашої Перемоги.

У переддень свята відбулась відеоконференція Департаменту освіти, науки та спорту МВС України, участь у яких взяли співробітники наукових підрозділів відомств, закладів вищої освіти та вищих військових навчальних закладів системи МВС. Після вітальних слів, за дорученням Міністра внутрішніх справ Дениса Монастирського, провідним науковцям Національної академії були вручені  відомчі заохочувальні відзнаки, нагороджено здобувачів вищої освіти та учасників наукових товариств академії. Крім того, за підсумками роботи наукового товариства академії у 2021-2022 навчальному році вручені перехідні кубки факультетам і кафедрам прикордонного вишу.

Вітаємо всіх науковців! Бажаємо енергії, творчої наснаги та успіхів у пошуках нового для розвитку української науки!