Національна академія

Державної прикордонної служби України

імені Богдана Хмельницького

Освітні програми
Новини
Христос рождається! Славімо Його!
06 Січня 2022
АНОНС АБІТFEST 2022
04 Січня 2022
ВІТАЄМО З ПРИЙДЕШНІМ НОВИМ РОКОМ!
31 Грудня 2021
(ВІДЕО) Новорічне вітання від оркестру Національної академії
31 Грудня 2021
(ВІДЕО) Найбільш яскраві моменти 2021 року
31 Грудня 2021
Безпека понад усе!
30 Грудня 2021
Новорічна казка для малят
29 Грудня 2021
Вітаємо науковців з успішним захистом
29 Грудня 2021
Майже на фінішній прямій
27 Грудня 2021
Провели науково-практичну конференцію для здобувачів вищої освіти
22 Грудня 2021
Чужих дітей не буває!
21 Грудня 2021
Відпрацювали гасіння пожежі в умовах низьких температур
21 Грудня 2021
Даруймо тепло сердець!
20 Грудня 2021
Час «творити дива» для тих, кому їх не вистачає
19 Грудня 2021
Турбота про персонал вишу завжди в пріоритеті
19 Грудня 2021
(ВІДЕО) Ой хто, хто Миколая любить
18 Грудня 2021
Подарунки для малечі
18 Грудня 2021
Запрошуємо на військову службу за контрактом!
17 Грудня 2021
Інші новини:
 • Онлайн зустріч з радниками з гендерних питань України

  Персонал Національної академії Держприкордонслужби України взяв участь в онлайн зустрічі з радниками з гендерних питань України. Захід проводився Уповноваженою з питань гендерної політики Катериною Левченко у співпраці з Варшавським Бюро демократичних інститутів і прав людини ОБСЄ (БДІПЛ). Під час зустрічі учасники підбили підсумки роботи за 2021 рік та обговорили План діяльності щодо просування гендерних питань в...
 • Вечір перед Водохрещем

  Водохреще завершує цикл різдвяно-новорічних свят. Традиційно, вечір напередодні Хрещення Господнього віряни відзначають Голодною кутею.  Вона не така багата, як на попередні свята, звідси й назва. Зібрались за святковою вечерею в їдальні й курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького. Голодну Кутю з ними розділив капелан Дмитро Махота. Вечерю розпочали зі спільної молитви....
 • Безпека за будь-яких умов

  Сьогодні з керівниками структурних підрозділів Національної академії Держприкордонслужби України проведено заняття щодо дотримання заходів безпеки під час виконання службових обов’язків. Комплексно-практичне заняття стало першим у цьому році в системі професійної підготовки постійного складу академії. Враховуючи специфіку виконання посадових обов’язків персоналом у вищому військовому навчальному закладі, заняття такого характеру вкрай важливі та необхідні. Застосування бойової та спеціальної техніки,...
Всі новини:
АНОНС V Всеукраїнська науково-практична конференція
17 Січня 2022
Розпочинаємо другий семестр навчання
14 Січня 2022
До уваги вступників!
10 Січня 2022
Христос рождається! Славімо Його!
06 Січня 2022
АНОНС АБІТFEST 2022
04 Січня 2022
ВІТАЄМО З ПРИЙДЕШНІМ НОВИМ РОКОМ!
31 Грудня 2021
(ВІДЕО) Новорічне вітання від оркестру Національної академії
31 Грудня 2021
(ВІДЕО) Найбільш яскраві моменти 2021 року
31 Грудня 2021
Безпека понад усе!
30 Грудня 2021
Новорічна казка для малят
29 Грудня 2021
F.A.Q.
+ -
За які роки дійсні сертифікати ЗНО при вступі?
Для конкурсного відбору зараховуються бали сертифікатів ЗНО – 2019, 2020, 2021 та 2022 років.
+ -
Скільки балів має бути в сертифікатах ЗНО?
Мінімальне значення кількості балів зі вступних випробувань, з якими вступник допускається до участі у конкурсі, дорівнює 100 балів. Вступники на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти допускаються до конкурсного відбору на місця державного замовлення та можуть бути рекомендовані на такі місця в разі наявності конкурсного бала не менше 125,000. Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти не може бути менше 140 балів для спеціальності 081 «Право».
+ -
Чи важливу роль грає середній бал свідоцтва при вступі?
Загалом – відіграє. Якщо конкурсний бал на межі мінімального у рейтинговому списку – то важливу. Вага середнього балу – 10% від конкурсного балу. Бал розраховується з точністю до 0,001.
+ -
Чи є пільги для випускників військових ліцеїв?
Вступники з числа випускників військових (військово-морських) ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, які закінчили навчання в рік вступу мають право брати участь у конкурсі за результатами вступних іспитів з конкурсних предметів при вступі на навчання на освітні програми спеціальності 252 Безпека державного кордону.
+ -
Чи є пільги для тих, в кого батьки загинули в АТО? Чи потрібно десь вказувати, що брат прикордонник загинув в АТО?
Так, такі категорії вступників мають спеціальні умови участі у конкурсному відборі. Відповідно до Розділу VIII Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти (затверджених наказом Міністерства освіти та науки України від 15.10.2020р. №1274), такі особи підлягають переведенню на вакантні місця державного замовлення, якщо вони зараховані на навчання за іншим джерелами фінансування на відкриту або фіксовану конкурсну пропозицію і не отримували рекомендацію на місця державного замовлення.
+ -
Чи дають досягнення в спорті якісь привілеї для вступу?
Відповідно до Розділу VIII Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти (затверджених наказом Міністерства освіти та науки України від 13.10.2021р. №1098): особам, які є членами збірних команд України та брали участь у міжнародних олімпіадах, Олімпійських, Паралімпійських Дефлемпійських іграх – зараховується оцінки по 200 балів з двох вступних випробувань за вибором вступника; призерам та переможцям чемпіонатів Європи та чемпіонатів Світу з олімпійських видів спорту, всесвітньої Гімназіади, чемпіонатів України (з олімпійських видів спорту) під час вступу на спеціальності 014, 017 – при розрахунку конкурсного балу – останній доданок дорівнює 10.
+ -
Чи можна вступити в академію, якщо підписати контракт з ДПСУ?
Так. Військовослужбовці рядового, сержантського складу Державної прикордонної служби України (віком до 30 років) – мають право до вступу на навчання - курсантами. З 01 лютого поточного року подайте по команді рапорт на ім’я начальника органу про таке бажання та й процес підготовчих процесів до вступу почнеться.
+ -
Вік вступу. Чи можна вступити після 9 класу? Чи можна вступити, якщо мені 16 років?
Вступають для навчання до Національної академії - громадяни України, які здобули ПОВНУ загальну середню освіту, причому для навчання на місцях державного замовлення – приймаються вступники віком від 17 до 30 років, в тому числі ті, яким виповнюється 17 в рік вступу.
+ -
Чи можуть навчатися дівчата?
Для вступників з-поміж осіб жіночої статі – обмежень щодо кількості (квот), чи спеціальностей – НЕ МАЄ. Жінки беруть участь у конкурсному відборі разом із чоловіками (окрім – медичного огляду).
+ -
Чи буде наявність татуювання - проблемою для вступу?
Встановлених заборон (обмежень) не має. Але вступник повинен враховувати естетичний вигляд військовослужбовця.
+ -
Хто обирає місце служби після закінчення навчання?
Інформую Вас щодо розподілу випускників-курсантів для подальшого проходження військової служби на посадах офіцерського складу в органах охорони державного кордону. Так, на випускному курсі, перед проведенням державних іспитів, робочою групою Адміністрації Державної прикордонної служби України, з залученням посадових осіб регіональних управлінь, проводиться розподіл випускників. Випускники для розподілу прибувають в порядку визначеним особистим рейтингом (від вищого до нижчого). Рейтинг випускника визначається за критеріями та результатами навчання, військової дисципліни, участі у повсякденній діяльності, спорті, наукових товариствах тощо. Випускник вибирає місце проходження служби із переліку запропонованих йому посад, який в свою чергу є вичерпним. Зрозуміло, що чим вище рейтинг у випускника, тим більше варіантів вибору місця проходження служби він отримує.

Ми на зв`язку

  captcha

  Галерея