Національна академія

Державної прикордонної служби України

імені Богдана Хмельницького

Прикордонники разом з іншими складовими сектору безпеки і оборони продовжують боронити Україну, захищати її кордони та незалежність. Ми дякуємо усім небайдужим, хто у ці важкі дні підтримують нас морально, інформаційно, молитвами, а також стаючи до строю з резерву. Також є можливість кожному охочому підтримати охоронців кордону, перерахувавши кошти на рахунки. Для цього відкрито відповідні рахунки у гривнях, доларах та євро. Кошти з цих рахунків будуть направлені на зміцнення обороноздатності прикордонного відомства.

Освітні програми підготовки курсантів
Новини
З Днем матері!
08 Травня 2022
Приєднуйся до сильних!
06 Травня 2022
Автомобіль для прикордонників!
04 Травня 2022
Світла пам’ять загиблим захисникам України!
03 Травня 2022
Подільський сад МИРУ
30 Квітня 2022
Друзі та волонтери привітали прикордонників Національної академії з професійним святом
30 Квітня 2022
З Днем прикордонника!
30 Квітня 2022
У Хмельницькому з'явилась вулиця Героїв прикордонників
29 Квітня 2022
Прикордонники стали донорами крові
29 Квітня 2022
Христос Воскрес!!!
24 Квітня 2022
Життя обов'язково переможе!
24 Квітня 2022
23 квітня – Всеукраїнський день психолога
23 Квітня 2022
Дякуємо за турботу!
23 Квітня 2022
Пісня «Не твоя війна» гурту Океан Ельзи у виконанні Аліни Горбатовської.
23 Квітня 2022
До уваги абітурієнтів !
16 Квітня 2022
Відправили «рускій ваєнний карабль» у правильному напрямку
12 Квітня 2022
Шановні абітурієнти!
25 Березня 2022
Дух наш козацький!
21 Березня 2022
Інші новини:
  • 21 травня – День науки

    Війна – це не тільки протистояння фізичної сили та озброєння, це також і змагання інтелекту. А інтелект країни – це, звичайно, рівень розвитку її науки. Щорічно, у третю суботу травня, в Україні відзначається День науки. В цей день ми вітаємо тих людей, чия діяльність спрямована на духовний та інтелектуальний розвиток нашої країни. Справжній науковець – це...
  • Творити добро!

    Сьогодні курсанти факультету безпеки Державного кордону Національної академії відвідали дитячий будинок «Берізка» у Хмельницькому. У закладі проживають діти, позбавлені батьківської опіки. Курсанти допомогли малюкам відчути те, чого їм найбільше не вистачає, а саме – любов, тепло, турботу. Прикордонники подарували діткам посмішки, обійми, добре проведений час. Також привезли малечі гостинці – солодощі та іграшки. Діти – це найголовніше...
Всі новини:
(ВІДЕО) Життя дано на добрі справи
18 Травня 2022
(ВІДЕО) Заспіваймо пісню за Україну
17 Травня 2022
(ВІДЕО) Прикордонники долучились до мистецько-патріотичної акції «Час обрав нас»
08 Травня 2022
З Днем матері!
08 Травня 2022
Приєднуйся до сильних!
06 Травня 2022
Автомобіль для прикордонників!
04 Травня 2022
Світла пам’ять загиблим захисникам України!
03 Травня 2022
Подільський сад МИРУ
30 Квітня 2022
Друзі та волонтери привітали прикордонників Національної академії з професійним святом
30 Квітня 2022
З Днем прикордонника!
30 Квітня 2022
F.A.Q.
+ -
За які роки дійсні сертифікати ЗНО при вступі?
Для конкурсного відбору зараховуються бали сертифікатів ЗНО – 2019, 2020, 2021 та 2022 років.
+ -
Скільки балів має бути в сертифікатах ЗНО?
Мінімальне значення кількості балів зі вступних випробувань, з якими вступник допускається до участі у конкурсі, дорівнює 100 балів. Вступники на навчання для здобуття ступеня бакалавра на основі повної загальної середньої освіти допускаються до конкурсного відбору на місця державного замовлення та можуть бути рекомендовані на такі місця в разі наявності конкурсного бала не менше 125,000. Конкурсний бал для вступу на основі повної загальної середньої освіти не може бути менше 140 балів для спеціальності 081 «Право».
+ -
Чи важливу роль грає середній бал свідоцтва при вступі?
Загалом – відіграє. Якщо конкурсний бал на межі мінімального у рейтинговому списку – то важливу. Вага середнього балу – 10% від конкурсного балу. Бал розраховується з точністю до 0,001.
+ -
Чи є пільги для випускників військових ліцеїв?
Вступники з числа випускників військових (військово-морських) ліцеїв та ліцеїв з посиленою військово-фізичною підготовкою, які закінчили навчання в рік вступу мають право брати участь у конкурсі за результатами вступних іспитів з конкурсних предметів при вступі на навчання на освітні програми спеціальності 252 Безпека державного кордону.
+ -
Чи є пільги для тих, в кого батьки загинули в АТО? Чи потрібно десь вказувати, що брат прикордонник загинув в АТО?
Так, такі категорії вступників мають спеціальні умови участі у конкурсному відборі. Відповідно до Розділу VIII Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти (затверджених наказом Міністерства освіти та науки України від 15.10.2020р. №1274), такі особи підлягають переведенню на вакантні місця державного замовлення, якщо вони зараховані на навчання за іншим джерелами фінансування на відкриту або фіксовану конкурсну пропозицію і не отримували рекомендацію на місця державного замовлення.
+ -
Чи дають досягнення в спорті якісь привілеї для вступу?
Відповідно до Розділу VIII Умов прийому на навчання для здобуття вищої освіти (затверджених наказом Міністерства освіти та науки України від 13.10.2021р. №1098): особам, які є членами збірних команд України та брали участь у міжнародних олімпіадах, Олімпійських, Паралімпійських Дефлемпійських іграх – зараховується оцінки по 200 балів з двох вступних випробувань за вибором вступника; призерам та переможцям чемпіонатів Європи та чемпіонатів Світу з олімпійських видів спорту, всесвітньої Гімназіади, чемпіонатів України (з олімпійських видів спорту) під час вступу на спеціальності 014, 017 – при розрахунку конкурсного балу – останній доданок дорівнює 10.
+ -
Чи можна вступити в академію, якщо підписати контракт з ДПСУ?
Так. Військовослужбовці рядового, сержантського складу Державної прикордонної служби України (віком до 30 років) – мають право до вступу на навчання - курсантами. З 01 лютого поточного року подайте по команді рапорт на ім’я начальника органу про таке бажання та й процес підготовчих процесів до вступу почнеться.
+ -
Вік вступу. Чи можна вступити після 9 класу? Чи можна вступити, якщо мені 16 років?
Вступають для навчання до Національної академії - громадяни України, які здобули ПОВНУ загальну середню освіту, причому для навчання на місцях державного замовлення – приймаються вступники віком від 17 до 30 років, в тому числі ті, яким виповнюється 17 в рік вступу.
+ -
Чи можуть навчатися дівчата?
Для вступників з-поміж осіб жіночої статі – обмежень щодо кількості (квот), чи спеціальностей – НЕ МАЄ. Жінки беруть участь у конкурсному відборі разом із чоловіками (окрім – медичного огляду).
+ -
Чи буде наявність татуювання - проблемою для вступу?
Встановлених заборон (обмежень) не має. Але вступник повинен враховувати естетичний вигляд військовослужбовця.
+ -
Хто обирає місце служби після закінчення навчання?
Інформую Вас щодо розподілу випускників-курсантів для подальшого проходження військової служби на посадах офіцерського складу в органах охорони державного кордону. Так, на випускному курсі, перед проведенням державних іспитів, робочою групою Адміністрації Державної прикордонної служби України, з залученням посадових осіб регіональних управлінь, проводиться розподіл випускників. Випускники для розподілу прибувають в порядку визначеним особистим рейтингом (від вищого до нижчого). Рейтинг випускника визначається за критеріями та результатами навчання, військової дисципліни, участі у повсякденній діяльності, спорті, наукових товариствах тощо. Випускник вибирає місце проходження служби із переліку запропонованих йому посад, який в свою чергу є вичерпним. Зрозуміло, що чим вище рейтинг у випускника, тим більше варіантів вибору місця проходження служби він отримує.

Ми на зв`язку

    captcha

    Галерея