Загальна інформація

Підготовка курсантів

Національна академія Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького (далі Національна академія) – вищий військовий навчальний заклад, який проводить підготовку за державним замовленням військових фахівців для Державної прикордонної служби України (за схемою підготовки “курсант”).

До Національної академії на навчання приймаються громадяни України віком від 17 до 30 років (в тому числі і ті, яким виповнюється 17 років у рік вступу), які здобули повну загальну середню освіту.

Випускник: отримує кваліфікацію – офіцер тактичного рівня Державної прикордонної служби України, ступінь бакалавра за відповідною спеціальністю, присвоюється первинне військове звання офіцерського складу – лейтенант, та призначається на первинні посади осіб офіцерського складу.

Підготовка студентів

Національна академія проводить підготовку громадян України за кошти фізичних та/або юридичних осіб (за схемою підготовки “студент”):

  • осіб, які здобули повну загальну середню освіту для здобуття ступеня бакалавра;
  • осіб, які здобули ступінь бакалавра (освітньо-кваліфікаційний рівень спеціаліста) – для здобуття ступеня магістра.

 

Підготовка офіцерів

За рішенням державного замовника (Адміністрація Державної прикордонної служби України) Національна академія проводить підготовку за державним замовленням військових фахівців, з числа осіб офіцерського складу Державної прикордонної служби України для здобуття ступеня магістра:

  • на оперативно-стратегічному рівні вищої військової освіти – на основі здобутого ступеня вищої освіти  магістра, як правило, за наявності оперативного-тактичного рівня вищої військової освіти;
  • на оперативно-тактичному рівні вищої військової освіти – на основі здобутого ступеня вищої освіти бакалавра (освітньо-кваліфікаційного рівня спеціаліста).
Підготовка офіцерів запасу

Національна академія здійснює військову підготовку  громадян України за програмою підготовки офіцерів запасу. Військова підготовка здійснюється за військово-обліковою спеціальністю “Бойове застосування механізованих з’єднань, військових частин і підрозділів”.

F.A.Q.
Новини