Освітньо-професійна програма
"Безпека державного кордону"

Спеціальність 252 "Безпека державного кордону"

Провідною спеціальністю, за якою навчаються курсанти Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького є спеціальність «Безпека державного кордону».

Навчальний план спеціальності орієнтований на формування професійних компетентностей фахівців у сфері безпеки державного кордону, які здатні вирішувати завдання щодо забезпечення безпеки державного кордону на ділянці відповідальності прикордонного підрозділу, а також компетентностей, необхідних для вирішення актуальних завдань охорони кордону на тактичному рівні.

62881

За даною спеціальністю курсанти навчаються на Факультеті безпеки державного кордону. Набуття необхідних компетентностей забезпечує науково-педагогічний склад основних кафедр факультету.

Насамперед це Кафедра прикордонної служби, яка є провідною кафедрою в академії та навчає майбутніх офіцерів порядку несення служби в прикордонних нарядах, організації охорони державного кордону та  управління прикордонними підрозділами.Науково-педагогічний склад кафедри налічує:

0
Кандидатів наук
0
Доцентів

На кафедрі курсанти вивчають наступні провідні предмети:

Кафедра прикордонного контролю надає курсантам знання щодо здійснення прикордонного контролю в пунктах пропуску через державний кордон,  оформлення осіб, які перетинають державний кордон, перевірки паспортних документів та виявлення їх підробок, огляду транспортних засобів та підтримання режиму в пунктах пропуску. Науково-педагогічний склад:

0
Кандидатів наук
0
Доцентів

На кафедрі курсанти вивчають наступні провідні предмети:

IMG_9233
IMG_8802

На Кафедрі загальновійськових дисциплін формуються якості офіцера як командира загально військового підрозділу, здатного тактично мислити  і застосовувати свої знання та вміння щодо керівництва вогнем, маневрів підрозділів під час організації та ведення бою. Також курсанти опановують алгоритми дій в умовах радіаційного, хімічного, біологічного зараження, поводження з вибухонебезпечними предметами. Науково-педагогічний склад кафедри налічує:

0
Кандидатів наук
0
Доцентів

На кафедрі курсанти вивчають наступні провідні предмети:

Кафедра вогневої та тактико-спеціальної підготовки виховує якості прикордонника які полягають, у твердих знаннях та навичках щодо способів і тактики застосування озброєння необхідного для безпечного та ефективного виконання своїх обов’язків в межах компетенції охорони державного кордону, не порушуючи при цьому права людини.

Науково-педагогічний склад кафедри налічує

0
Кандидатів наук
0
Доцентів
0
Старший науковий співробітник

На кафедрі курсанти вивчають наступні провідні предмети:

IMG_2194
IMG_9039

Основні зусилля Кафедри фізичної підготовки та особистої безпеки спрямованні на підготовку офіцера прикордонника, що володіє необхідним обсягом прикладних рухових навичок, фізичних та психологічних якостей, здатного переносити великі фізичні навантаження без зниження професійної працездатності в умовах повсякденної діяльності підрозділів охорони державного кордону, а за необхідності і під час ведення сучасного бою.

Науково-педагогічний склад кафедри налічує:

0
Доктор наук
0
Кандидатів наук
0
Доцентів

Провідна дисципліна яку вивчають курсанти на кафедрі:

Більше детальніше про вступ в Національну академію Державної прикордонної служби України за посиланнями

Ми на зв`язку

    captcha