Освітньо-професійна програма
"Організація діяльності інженерно-технічних підрозділів Державної прикордонної служби України"

Спеціальність 252 "Безпека державного кордону"

На цей день у Державній прикордонній службі України велику увагу приділяють питанням інженерного облаштування державного кордону. Сучасний підхід до охорони кордону передбачає використання високотехнологічних інтелектуальних засобів охорони, які поєднуються у єдину систему. Оперативність та мобільність прикордонних нарядів залежить від готовності техніки. Зважаючи на потребу у підготовці офіцерів-прикордонників інженерно-технічного напрямку, була започаткована нова освітня-професійна програма «Організація діяльності інженерно-технічних підрозділів Державної прикордонної служби України». Курсантів готують, перш за все, як організаторів, керівників технічних служб, і для цього в академії є усе необхідне. Перш за все, це висококваліфіковані викладачі, які мають значний практичний досвід служби в інженерно-технічних підрозділах та постійно працюють над підвищенням своєї кваліфікації.

KIZ00693

Також сучасна навчально-матеріальна база, завдяки якій програмою передбачена велика кількість саме практичних занять з використанням сучасних зразків техніки, які є на озброєнні ДПСУ. Зокрема на заняттях з дисципліни «Основи конструкції машин ДПСУ» використовуються квадроцикли, снігоходи, заняття з дисципліни «Автомобільна підготовка» проводяться з використанням автомобілів Skoda Octavia, Land Rover, Renault Duster. Також програмою передбачено вивчення та водіння бойових машин, зокрема, ми використовуємо не так давно прийнятий на озброєння ДПСУ KRAZ Cougar. Практичні заняття з інженерного забезпечення проходять на польовому центрі, периметр якого обладнаний у інженерному відношенні за зразком держаного кордону.

Випускників розподіляють на офіцерські посади інженерної, автомобільної та бронетанкової служби відділу відділів озброєння та інженерно-технічного забезпечення прикордонних загонів ДПСУ. Навчання щодо відновлення прикордонної техніки проводять у реальних ремонтних майстернях, які оснащені сучасним обладнанням. Також, актуальні вимоги до освітніх програм передбачають, що значну кількість навчальних дисциплін (25% від загальної кількості) курсанти зможуть обирати самостійно, враховуючі свої інтереси і, таким чином, формувати свою унікальну освітню траєкторію навчання.

На кафедрі курсанти вивчають такі провідні навчальні дисципліни:

Провідною кафедрою, «Організація діяльності інженерно-технічних підрозділів Державної прикордонної служби України» с кафедра транспортних засобів та інженерного забезпечення охорони державного кордону. Науково-педагогічних складів кафедри

0
Докторів наук
0
Кандидатів наук
0
Доцентів

Форма здобуття освіти денна, після 4 років навчання курсанти отримують ступінь вищої освіти бакалавр, військове звання «лейтенант».

Велика частина навчального часу виділена для практичної підготовки, тобто стажування. На другому курсі це практична підготовка загальновійськового спрямування, а на старших курсах (3-й та 4-й) практична підготовка безпосередньо в інженерно-технічних підрозділах Державної прикордонної служби України.

Якщо вам цікава робота, що передбачає організацію діяльності інженерно-технічних підрозділів, ми чекаємо на вас

Більше детальніше про вступ в Національну академію Державної прикордонної служби України за посиланнями

Ми на зв`язку

    captcha