Батько та син в одному парадному строю

На параді військ з нагоди 30-річниці Незалежності України, який відбудеться сьогодні у місті Києві, у складі парадних батальйонів прикордонників в одному строю крокуватимуть батько та син.
Так, у складі командної групи першого батальйону йтиме по Хрещатику полковник Владислав Озимовський, заступник начальника відділу підвищення кваліфікації та до підготовки Національної академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького, учасник бойових дій. В цей самий час, у другому парадному батальйоні, правофланговим третьої шеренги прямуватиме його син сержант Ілля Озимовський, який навчається на третьому курсі Факультету забезпечення оперативно-службової діяльності Національної академії. Для батька, за понад 20 років військової служби це буде вже третій парад, до того ж полковник Озимовський з 2008 року на всіх урочистих заходах виконував завдання асистента прапороносця академії. Ілля, йде по батьківських стопах у повному сенсі, адже крім вибору професії батька та виконання командирських обов’язків на посаді начальника секції навчальної групи, сержант Озимовський ще й у постійному складі прапороносного взводу прикордонного вишу. А ще Ілля кандидат у майстри спорту з Карате-До, володар чорного поясу.
Вдома, у Хмельницькому за тим як крокуватимуть по Києву Владислав та Ілля Озимовські уважно будуть слідкувати та вболівати за рідних дружина Тетяна, до речі також офіцер разом з молодшими сестрою та братом Іллі. “Цей рік парад буду дивитись з неабиякою гордістю та шаною, тому що крокуватимуть там мої найдорожчі чоловіки”, – написала у себе у Фейсбук після генеральної репетиції Тетяна.