Безпека понад усе!

В Національній академії Державної прикордонної служби України імені Богдана Хмельницького провели заняття з власниками автотранспортних засобів. Захід відбувся за участю представників Управління Патрульної поліції в Хмельницькій області.

Під час зібрання обговорили найчастіші порушення правил дорожнього руху, зокрема перевищення швидкості, керування автотранспортом без відповідних документів, а також не зареєстрованим транспортним засобом або не перереєстрованим належним чином. Окремо зупинилися на питанні щодо притягнення до відповідальності водіїв, які дозволяють собі сідати за кермо у стані алкогольного чи наркотичного сп’яніння. Окрім цього, водіям розповіли про порядок дій в разі скоєння дорожньо-транспортної пригоди, наслідки та передбачені законодавством покарання за втечу з місця події.

Основна мета подібних заходів – підвищення рівня правової свідомості персоналу Національної академії та посилення ефективності профілактики правопорушень, пов’язаних  з керуванням транспортними засобами.