Безпека за будь-яких умов

Сьогодні з керівниками структурних підрозділів Національної академії Держприкордонслужби України проведено заняття щодо дотримання заходів безпеки під час виконання службових обов’язків. Комплексно-практичне заняття стало першим у цьому році в системі професійної підготовки постійного складу академії.

Враховуючи специфіку виконання посадових обов’язків персоналом у вищому військовому навчальному закладі, заняття такого характеру вкрай важливі та необхідні. Застосування бойової та спеціальної техніки, озброєння та боєприпасів, отруйних та вибухових речовин, проведення господарських робіт щодо облаштування і удосконалення навчально-матеріальної бази академії, занять з фізичної підготовки тощо завжди пов’язані з реальною небезпекою для життя і здоров’я людини. 

На семи навчальних місцях було детально розглянуто питання щодо дотримання заходів безпеки при поводженні зі зброєю та боєприпасами, щодо порядку утримання житлових приміщень та застосування первинних засобів пожежогасіння, щодо попередження травматизму при проведенні всіх форм фізичної підготовки, заходів безпеки на робочому місці, порядку організації та забезпечення безпеки дорожнього руху та попередження дорожньо-транспортних пригод, а також привернуто увагу на актуальні питання профілактики та розпізнавання коронавірусу.

Відповідно до головної мети комплексного практичного заняття, зокрема формування раціональної поведінки щодо забезпечення здоров’я, життя та безпеки особистості під час виконання обов’язків за посадою, впродовж цього тижня сплановано проведення аналогічних занять керівниками структурних підрозділів Національної академії з підлеглим персоналом.