Бійці «Сталевого кордону» зустрілися з курсантами

В рамках патріотичного виховання молодого покоління, у Національній академії Держприкордонслужби України провели зустрічі бійців Гвардії наступу «Сталевий кордон» з курсантами та ліцеїстами.
Випускники прикордонного вишу, лейтенанти, кавалери орденів Богдана Хмельницького ІІІ ступеня Андрій Охрімчук та Богдан Шалімов, а також Герой України, прикордонник-кулеметник сержант Іван Кишенко поділилися з майбутніми офіцерами своїми історіями: про те, як потрапили до Гвардії наступу, про свій бойовий досвід, бойові ситуації та про ті події, за які отримали державні нагороди. Прикордонники брали участь у виконанні складних бойових задач на Харківщині та Донеччині й проявили мужність та героїзм під час захисту державного суверенітету та територіальної цілісності України. Зокрема, Богдан Шалімов виконував завдання на Бахмутському напрямку, брав участь у штурмі та звільнені населених пунктів на Донеччині, Андрій Охрімчук після контузії, під ворожим вогнем евакуював поранених побратимів, а Іван Кишенко, попри поранення, шість годин стримував наступ переважаючих сил ворога, прикриваючи відхід своєї групи. Бійці розповіли курсантам про свої життєві принципи, систему цінностей, підказали, на які дисципліни варто звернути особливу увагу під час навчання, як тренуватися, налаштовуватися психологічно, які якості допомагають порозумітися з побратимами та багато іншого. Розмова була щирою, відвертою та емоційною. На кожній зустрічі прикордонники-герої отримували зворотній зв’язок від аудиторії, мали багато цікавих запитань.
Дякуємо Героям за їх мужність, відвагу та неоціненний вклад у боротьбі з російською навалою, а також за те, що знайшли час та можливість провести такі необхідні та важливі зустрічі з майбутніми офіцерами-прикордонниками.