Час «творити дива» для тих, кому їх не вистачає

День Святого Миколая – найулюбленіше та найбільш очікуване свято для всіх маленьких українців, особливо для тих, які, на жаль, не мають можливості відчути тепло і затишок рідного дому.

Сьогодні, з нагоди свята, курсанти та студенти факультету правоохоронної діяльності Національної академії Державної прикордонної служби України завітали до вихованців Центру соціально-психологічної реабілітації дітей “Подолянчик”. Майбутні офіцери та студенти-юристи прийшли до малечі не з порожніми руками: традиційно презентували солодощі, іграшки та необхідні у побуті речі. Окрім того, цьогоріч, вихованці прикордонного вишу підготували для дітлахів концертну програму. Малеча дуже зраділа подарункам і своєю чергою потішила гостей зворушливим виступом, сповненим щирих емоцій та хвилювання. Дитяча безпосередність, відвертість та душевність мешканців «Подолянчика» неабияк розчулили гостей.

Майбутні правоохоронці зазначили, що такі зустрічі надихають допомагати всім, хто цього потребує, а особливо дітям. Як виявилося, робити добро легко.