Черговий випуск студентів у Національній академії

Довгоочікувана подія для студентів Національної академії Державної прикордонної служби України — урочисті заходи з нагоди вручення дипломів освітнього ступеня «Бакалавр». Позаду чотири насичених роки навчання, захист дипломних робіт і ось, нарешті кульмінація наполегливої студентської праці.

Цьогоріч зі стін навчального закладу  випускаються 52 студенти: 20 бакалаврів спеціальності “Філологія” (з них 2 дипломи з відзнакою) та 32 бакалаври права (з них 6 дипломів з відзнакою).

Ректор академії генерал-майор Олександр Луцький привітав студентів із закінченням академії та разом з начальниками факультетів вручив дипломи. Ректор побажав молодим людям успіхів у професійній сфері та мирного життя для всього українського народу. Випускники своєю чергою висловили подяку викладачам за набуті знання, мудрість та розуміння.