Члени профспілки Національної академії відвідали Угорщину

Вихідними група працівників, ветеранів-прикордонників, військовослужбовців Національної академії Держприкордонслужби України та членів їх сімей з’їздили до Угорщини. Екскурсійна поїздка була організована за сприяння голови профспілкового комітету академії Олега Цюзіка.
Старовинна Буда та елегантний Пешт, злиті у двохмільйонний мегаполіс – «перлина Дунаю» відкрила українським туристам свої мальовничі краєвиди. У столиці Угорщини мандрівники подивились казковий замок Вайдахуняд, унікальний готичний собор Богородиці (Св. Матяша), тераси Рибацького бастіону, Королівський палац та будівлю Парламенту. Екскурсія Будапештом супроводжувалась цікавими та змістовними розповідями про історію міста.
Екзотичні рептилії, 11-метровий тунель з акулами, веселі мавпочки та барвисті тропічні пташки, можливість власноруч погодувати алігаторів чи навіть змокнути під тропічною зливою – все це, і не тільки, дивувало відвідувачів найбільшого в центральній Європі Тропікарію-Океанарію. А суботнього вечора на всіх охочих очікувала прогулянка на кораблику по Дунаю.
Крім цього екскурсанти відвідали озеро Балатон, унікальну печерну купальню у Мішкольц-Тапольце, Тіханьське абатство, пам’ятник королю Андрашу та королеві Анастасії (доньці Ярослава Мудрого), а також багато інших пам’яток Угорщини.
Попри свою нетривалість, поїздка була дуже цікава та змістовна, а усі учасники екскурсії повернулися додому задоволені та сповнені приємних вражень.