Даруймо тепло сердець!

Передноворічні дні – час творити дива. Вже традиційно курсанти факультету оперативно-службової діяльності Національної академії Державної прикордонної служби України перетворилися на помічників Святого Миколая та відвідали вихованців Антонінської спеціальної загальноосвітньої школи-інтернату. У закладі опікуються та створюють сприятливі умови для відновлення творчого, фізичного, психічного та інтелектуального потенціалу дітей з особливими освітніми потребами. З 70 вихованців школи-інтернату, 8 є сиротами, а 25 мають інвалідність.
Курсанти підготували для своїх маленьких друзів цікаву розважальну програму, з піснями, загадками та веселими іграми. Емоції переповнювали, лунав сміх, приємно було бачити щасливі очі задоволених святковою виставою дітлахів.
Звичайно, не обійшлось без подарунків – вихованцям школи-інтернату привезли іграшки, фрукти та солодощі. Особливе захоплення викликав у дітей сухий басейн з кульками, у якому відтепер вони зможуть бавитись.
Курсанти щиро дякують закладу за гостинність та сподіваються надихнути власним прикладом інших долучатися до добрих справ!