День єднання

Сьогодні,16 лютого, українці вперше відзначають День єднання, встановлений відповідно до Указу Президента. Цього дня громадян України закликали продемонструвати свою єдність всьому світу – підняти національні прапори, прикріпити синьо-жовті стрічки на одяг, заспівати Гімн. Заходи мають на меті зміцнити стійкість та консолідацію українців в умовах зростання зовнішніх загроз та пропагандистського та морально-психологічного тиску на суспільство.
Національна академія Державної прикордонної служби України також долучилась до загальнонаціональних заходів. О 10.00 на стройовому плацу Національної академії відбулось урочисте шикування персоналу. Після підняття Державного Прапора України, було виконано Гімн України. «Ми єдині, згуртовані та повсякчас готові захищати територіальну цілісність та незалежність України!», – наголосив ректор академії генерал-майор Олександр Луцький.
Також, керівництво та персонал академії взяли участь у міських заходах з нагоди Дня єдності. Зібрання провели у дендропарку «Поділля». Там на найвищому флагштоку Хмельниччини підняли жовто-блакитний стяг та заспівали Державний Гімн. Також, під час урочистостей хвилиною мовчання присутні вшанували пам’ять всіх тих, хто поклав життя, захищаючи цілісність та соборність України.
Зазначимо, що увечері будівлю Національної академії підсвітять кольорами українського прапора.