Діалог поколінь

Вже доброю традицією у Національній академії стають зустрічі з ветеранами-прикордонниками. Напередодні, курсанти другого курсу навчання зустрілися з членом Хмельницької обласної організації ветеранів-прикордонників генерал-лейтенантом запасу Валерієм Райком.

Валерій Вікторович, який впродовж дванадцяти років – з 2002 по 2014 роки був ректором прикордонного вишу, розповів майбутнім офіцерам про свій шлях становлення як офіцера, командира, про те, як він обирав почесну професію військового. Особливо наголосив ветеран на значущості офіцерської честі та гідності, на ролі таких чеснот як мужність, сміливість, відповідальність, дисциплінованість та пильність. Також Валерій Райко навів низку власних життєвих прикладів про важливість створення міцної сім’ї офіцера, про поєднання сімейних відносин з виконанням службових обов’язків, про те, яку роль відіграє родина у житті кожного офіцера. Неформальність спілкування з курсантами та відкритість наставника підкреслювало властиве Валерію Вікторовичу особливе почуття гумору.

Курсанти уважно слухали, ставили питання, ділилися своїми думками, а наостанок залюбки фотографувалися та дякували за цікаву та змістовну зустріч.